İptal ve Ertelemeler

Tiyatrops, hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlarda etkinlikleri, gösterileri iptal edebilir veya erteleyebilir. Bir etkinlik, gösteri iptal edildiğinde uygulanacak prosedür Tiyatropstarafından belirlenir ve duyurulur. Eğer etkinliğiniz iptal edilirse, uygulanacak prosedür konusunda gazetelerden, internet sitesinden veya Tiyatrops’dan (0 216 325 29 05) bilgi alabilirsiniz.

İptallerde Tiyatrops, size bilet bedelini geri ödeyecektir. Bir etkinliğin yeri veya tarihi değiştirildiği takdirde, bilet bedelinin iadesi konusunda belirli sınırlamalar getirebilmektedir. Bu konuya ilişkin tam ve detaylı bilgi için lütfen bizimle temas kurunuz.

İptal ve ertelemelerde Tiyatrops ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğundadır. Buna rağmen, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla Tiyatrops Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya tiyatrops.com.tr'a üye olurken bize bildirilen telefon numarası veya e-mail adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışırlar. Bilet alırken veya tiyatrops.com.tr'a üye olurken sağlayacağınız telefon numarası, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Geri ödemeler konusunda Tiyatrops tarafından belirlenen son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uymak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bir gösterinin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda gösteri Tiyatrops geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir.

Önemli Uyarı: İptal edilen ve ertelenen etkinliklerde bilet tutarının iade edilebilmesi için, biletlerin Tiyatrops Satış Noktalarına teslim edilmesi zorunludur. Biletlerin Tiyatrops’a ulaştırılması sorumluluğu tamamen müşteriye aittir.